galeria

1.06 - Dzień Dziecka - Park Zdrojowy

fot.Piotr Komosiński

„Wszystkie dzieci nasze są...”

Tegoroczne święto najmłodszych i nie tylko zorganizowane przez Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku przy wsparciu ze strony Urzędu Miasta obyło się w Parku Zdrojowym. Organizatorzy tym razem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przygotowali moc atrakcji – jakich jeszcze nie było!
Można było „do woli” korzystać z dmuchanej zjeżdżalni, basenu z piłkami czy batuty do skakania.
Tradycyjnie dzieci z rąk Pana Burmistrza otrzymały symboliczny klucz do bram naszego miasta tym samym władza została przekazana najmłodszym.
W interaktywnym bloku gier i zabaw każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Największa popularnością również wśród dorosłych cieszyło się malowanie twarzy – oprócz serduszek, gwiazdek pojawiły się iście malarskie wyzwania w postaci traktorów czy motorów, pajęczyn itp. Mali sportowcy brali udział w rozgrywkach unihokeja, wyścigach na dmuchanych piłkach, chodzeniu na wieloosobowych nartach. Oprócz tych konkurencji można było wirtualnie wziąć udział w wyścigach na symulatorze rajdowym, w zabawach NITENDO II, lub rozgrywkach X BOX 360.
Każda z konkurencji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – szczególnie konkursy z nagrodami prowadzone przez clownów.
Maluchy mogły też zrobić sobie zdjęcie z wielką przytulanką – panem Pikusiem, i fotkę odebrać u sponsora w firmie AVIVA Commercial Union.
Po czterogodzinnej zabawie roześmiane, pełne wrażeń i zadowolone dzieciaki opuściły Park Zdrojowy.
Korzystając z okazji życzymy Wam jeszcze raz uśmiechu, miłości i do zobaczenia za rok.
K.Kaliszewska